Sambata zi plina de fotbal in Bihor

0
Posted October 29, 2014 by Lucian Popa in Fotbal

083
Jocurile din etapa a 10-a a Ligii a IV-a din 25-26 octombrie 2014 și a partidele din Liga a 5-a, din 25-26 octombrie 2014, se omologheză cu rezultatele de pe teren, cu excepția partidei dintre CS Cetate Biharia și Victoria Tulca, aceasta din urmă fiind omologată cu scorul de 3-0 în favoarea echipei din Tulca. Jocurile din campionatul de juniori din data de 25-26 octombrie 2014, se omologhează, de asemenea, cu rezultatele de pe teren.

II. PROGRAMĂRI:
Liga a IV-a etapa a 11-a din 1 noiembrie 2014
1.11 12-14 Salonta CSM Olimpia Salonta – FC Hidişelul de Sus
1.11 13-11 Paleu CSU Partium Oradea – CSO Ştei
1.11 13-11 Beiuș CF Bihorul Beius – Poiana Budureasa
1.11 12-14 Coșdeni CF Liberty Oradea – Unirea Valea lui Mihai
1.11 14-12 Sântandrei Crişul Sântandrei – Victoria Avram Iancu
1.11 15 Iuliu Bodola FC Bihor II – Viitorul Marghita -* seniori
31.10 14-12 Universitate FC Universitatea Oradea – Luceafărul Oradea
1.11 14-12 Borș Viitorul Borş – Crişul Aleşd
1.11 11.30 Motorul FC Bihor II – Viitorul Marghita -* juniori

Liga a 5-a Seria 1 etapa 10 din 1 noiembrie 2014
1.11 14 Voivozi Minerul Voivozi-Popesti – Sporting Lugaş
1.11 14 Săcueni CS Săcueni – Voinţa Suplac
1.11 14 Vad AS Vadu Crișului – Toldy Sannicolau de Munte
1.11 14 Aștileu Inter Aştileu – Săgeata Brusturi
1.11 14 Țețchea Locadin Ţeţchea – CS Diosig Bihardioszeg
1.11 14 Păd Neagră Electric Star Marghita – AC Bihorul Lugas
1.11 14 Șuncuiuș Unirea Bratca – Minerul Şuncuiuş

Liga a 5-a Seria 2 etapa 9 din 1 noiembrie 2014
1.11 14 Giriș Viitorul Tărian – Asociaţia Sportivă Cefa
1.11 14 Ciumeghiu Voinţa Ciumeghiu – Dacia Gepiu
1.11 14 Tileagd Foresta Tileagd – Voinţa Cheresig
1.11 14 Oșorhei CS 2 Osorhei – CSC FC Paleu
1.11 14 Livada Unirea Livada – CS Mădăras
1.11 14 Biharia Cetatea Biharia – Frontiera Oradea

Liga a 5-a Seria 3 etapa 9 din 1 noiembrie 2014
1.11 14 Tulca Victoria Tulca – FC Universitatea II
1.11 14 Luncasprie Vulturul Dobreşti – CS Cetate Biharia
1.11 14 Roșia Unirea Roşia – CSC Sânmartin II
1.11 9 Tineretului LPS Bihorul – Poiana Budureasa II
1.11 14 Poieni de Jos Zorile Buntesti – Gloria Căbeşti
1.11 14 Cociuba Izvorul Cociuba Mare – Inter Crişul Batăr


Despre autor

Lucian Popa

Lucian Popa este proprietarul cotidianului online Arena Bihoreana, avand o bogata experienta ca si corespodent sportiv.

0 Comentarii



Fii primul care comenteaza!


Adauga un comentariu


(obligatoriu)