Fotbal pe teren redus de calitate la Baza Sportiva Tineretului

0
Posted June 21, 2017 by Lucian Popa in Fotbal

006CAMPIONATUL REGIONAL NORD – VEST, Oradea , 30 iunie – 2 iulie 2017
GRUPA A

A1 Dia Guard Divino Zalau
A2 AEK Oradea
A3 Amicii Turda
A4 VLD Trans Baia Mare
A5 Auxerre Floresti

Data Ora Teren
30.06 12:00 1 Dia Guard Divino Zalau – Amicii Turda
30.06 13:00 1 AEK Oradea – Auxerre Floresti
30.06 16:00 1 Amicii Turda – VLD Trans Baia Mare
30.06 17:00 1 Auxerre Floresti – Dia Guard Divino Zalau
30.06 20:00 1 VLD Trans Baia Mare – AEK Oradea
01.07 08:00 1 Amicii Turda – Auxerre Floresti
01.07 10:00 1 Dia Guard Divino Zalau – AEK Oradea
01.07 11:00 1 Auxerre Floresti – VLD Trans Baia Mare
01.07 14:00 1 AEK Oradea – Amicii Turda
01.07 14:00 2 VLD Trans Baia Mare – Dia Guard Divino Zalau
Nota: in caz de egalitate, se vor executa lovituri de departajare, iar echipa invingatoare mai primeste un punct in clasament

GRUPA B

B1 Beer Hunters Alba Iulia
B2 ACS Soimii Simand
B3 Sporting Targu Mures
B4 Fan Courier Zalau
B5 AC Luciano Arad

Data Ora Teren
30.06 14:00 1 Beer Hunters Alba Iulia – Sporting Targu Mures
30.06 15:00 1 ACS Soimii Simand – AC Luciano Arad
30.06 18:00 1 Sporting Targu Mures – Fan Courier Zalau
30.06 19:00 1 AC Luciano Arad – Beer Hunters Alba Iulia
30.06 21:00 1 Fan Courier Zalau – ACS Soimii Simand
01.07 09:00 1 Sporting Targu Mures – AC Luciano Arad
01.07 12:00 1 Beer Hunters Alba Iulia – ACS Soimii Simand
01.07 13:00 1 AC Luciano Arad – Fan Courier Zalau
01.07 15:00 1 ACS Soimii Simand – Sporting Targu Mures
01.07 15:00 2 Fan Courier Zalau – Beer Hunters Alba Iulia
Nota: in caz de egalitate, se vor executa lovituri de departajare, iar echipa invingatoare mai primeste un punct in clasament

Legenda terenuri: Baza Sportiva Tineretului Oradea, str. Matei Basarab nr.4, in spate la Liceul Sportiv. T1 = cel de langa vestiare; T2 = al doilea teren de la vestiare.
CAMPIONATUL REGIONAL NORD – VEST, Oradea , 30 iunie – 2 iulie 2017

GRUPA C

C1 BNT Cluj – Napoca
C2 RMC 24 Alba Iulia
C3 CS Luceafarul Cluj
C4 Young Boys Cugir
C5 Panoramic Oradea

Data Ora Teren
30.06 12:00 2 BNT Cluj-Napoca – CS Luceafarul Cluj
30.06 13:00 2 RMC 24 Alba Iulia – Panoramic Oradea
30.06 16:00 2 CS Luceafarul Cluj – Young Boys Cugir
30.06 17:00 2 Panoramic Oradea – BNT Cluj-Napoca
30.06 20:00 2 Young Boys Cugir – RMC 24 Alba Iulia
01.07 08:00 2 CS Luceafarul Cluj – Panoramic Oradea
01.07 10:00 2 BNT Cluj-Napoca – RMC 24 Alba Iulia
01.07 11:00 2 Panoramic Oradea – Young Boys Cugir
01.07 16:00 2 RMC 24 Alba Iulia – CS Luceafarul Cluj
01.07 16:00 1 Young Boys Cugir – BNT Cluj-Napoca
Nota: in caz de egalitate, se vor executa lovituri de departajare, iar echipa invingatoare mai primeste un punct in clasament

GRUPA D

D1 Rancan Baia Mare
D2 FC Nedav Arad
D3 Craiova Old Boys Dej
D4 Safety Group Cluj-Napoca
D5 LIN&EMA Alba Iulia

Data Ora Teren
30.06 14:00 2 Rancan Baia Mare – Craiova Old Boys Dej
30.06 15:00 2 FC Nedav Arad – LIN&EMA Alba Iulia
30.06 18:00 2 Craiova Old Boys Dej – Safety Group Cluj-Napoca
30.06 19:00 2 LIN&EMA Alba Iulia – Rancan Baia Mare
30.06 21:00 2 Safety Group Cluj-Napoca – FC Nedav Arad
01.07 09:00 2 Craiova Old Boys Dej – LIN&EMA Alba Iulia
01.07 12:00 2 Rancan Baia Mare – FC Nedav Arad
01.07 13:00 2 LIN&EMA Alba Iulia – Safety Group Cluj-Napoca
01.07 17:00 2 FC Nedav Arad – Craiova Old Boys Dej
01.07 17:00 1 Safety Group Cluj-Napoca – Rancan Baia Mare
Nota: in caz de egalitate, se vor executa lovituri de departajare, iar echipa invingatoare mai primeste un punct in clasament
SFERTURI DE FINALA:
– Tragerea la sorti se va efectua sambata, 01.07, de la ora 19:15, la Baza Sportiva Tineretului.
– Echipele de pe locul 1 vor intra in prima urna valorica, iar cele de pe locul 2, in urna a doua.
– In sferturile de finala, doua echipe care au fost in aceeasi grupa, nu se pot intalni intre ele.
Nota: in caz de egalitate, se vor executa lovituri de departajare

01.07 Ora Teren
1 21:00 1
2 21:00 2
3 22:00 1
4 22:00 2
Duminica, 2 iulie 2017
MECIURI PENTRU LOCURILE 5-8
02.07 Ora Teren
1 09:00 1 Invinsa sfert I – Invinsa sfert II
2 09:00 2 Invinsa sfert III – Invinsa sfert IV

MECIUL PENTRU LOCURILE 5-6
02.07 Ora Teren
1 12:00 1 Castigatoare meci 1 – Castigatoare meci 2

SEMIFINALE
02.07 Ora Teren
1 10:00 1 Castigatoare sfert 1 – Castigatoare sfert 2
2 10:00 2 Castigatoare sfert 3 – Castigatoare sfert 4
FINALA MICA, Locurile 3 – 4
ORA Teren
13:00 1 Invinsa semifinala 1 – Invinsa semifinala 2

FINALA MARE, Locurile 1 – 2
ORA Teren
14:00 1 Castigatoare semifinala 1 – Castigatoare semifinala 2

Dupa finala, de la ora 15:00, va avea loc festivitatea de premiere.
*ocupanta locului 1 se declara campioana regionala Nord-Vest și primeste dreptul de a achizitiona licenta de participare la EMF Champions League (conform deciziei FMR).
*primele 6 clasate in Campionatul Regional Nord-Vest se califica la Campionatul National de la Bacau.


Despre autor

Lucian Popa

Lucian Popa este proprietarul cotidianului online Arena Bihoreana, avand o bogata experienta ca si corespodent sportiv.

0 Comentarii



Fii primul care comenteaza!


Adauga un comentariu


(obligatoriu)