Cristian Luput: Tin sa-i felicit pe jucatori

0
Posted August 26, 2018 by Lucian Popa in Fotbal

luputLa finele jocului Luceafărul Oradea ACS Poli Timișoara, scor 4-2 (1-0) Cristian Lupuț (foto) antrenorul gazdelor avea să afirme: „A fost un meci destul de bun, cu o primă repriză foarte bună a noastră. Am început jocul destul de bine, am intrat la cabine reglând unele probleme, dar am început repriza a doua foarte, foarte prost. Ne-a dat un pic peste cap și accidentarea lui Prejmerean.

Dar eu zic că am avut reacție la evoluția scorului, prin schimbările pe care le-am efectuat. Țin să-i felicit pe jucători pentru evoluție, pentru atitudine în primul rând și pentru dorința de victorie”.