Rezultatele complete la Cupa Felix la sah

0
Posted May 28, 2019 by Lucian Popa in Altele sporturi

sahFelix Cup 2019 – XXXI edition

Final ranking

Rg. SNr Name Elo FED Verein Geburt Typ Pkte BH.
1 1 IM Ardelean George-Catalin 2484 ROU Cs Sah Club Galati 1981/00/00 6 34½
2 2 IM Petrisor Adrian-Marian 2419 ROU Acs Sah Club Vados Arad 1992/00/00 6 32½
4 GM Okhotnik Vladimir 2347 FRA Franta 1950/00/00 6 32½
4 3 IM Tiba Vladyslav 2370 UKR Ucraina 1996/00/00 5½ 33½
5 12 Kratzmajer Akos Gyorgy 2039 HUN Ungaria 2004/00/00 5½ 25½
6 6 IM Balla Tamas-Kristof 2340 ROU Acs Sah Club Vados Arad 1984/00/00 5 30
7 13 Petrovskiy Vadim 2036 UKR Ucraina 2007/00/00 5 28½
8 30 I Paul Marius-Adrian 1753 ROU Cs Universitatea Agora Sport C 1976/00/00 5 25½
9 7 Vachylia Andrii 2285 UKR Ucraina 1997/00/00 4½ 32½
9 Nemeth Gergely 2146 HUN Ungaria 1996/00/00 4½ 32½
11 5 IM Manea Alexandru 2346 ROU Cs Universitar Ploiesti 1981/00/00 4½ 31½
12 8 WFM Terbe Zsuzsanna 2163 HUN Ungaria 1997/00/00 4½ 31½
13 15 I Breitkopf Francisc 1983 ROU Cs Tinere Sperante Baia Mare 1967/00/00 S50 4½ 28½
14 24 I Palii Alex 1829 ROU Cs Universitatea Agora Sport C 2002/00/00 U18 4½ 28
15 10 CM Samu Sorin-Mihai 2062 ROU Acs Sah Club Vados Arad 1967/00/00 S50 4½ 27½
16 11 I Ambru Dan-Calin 2060 ROU Acs Samus Sah Club Cluj Napoca 1991/00/00 4½ 27
17 18 CM Cruceru Lavinel 1924 ROU Cs Universitatea Agora Sport C 1957/00/00 S50 4½ 27
18 20 CM Fugulyan Grigore 1889 ROU Cs Universitatea Arad 1961/00/00 S50 4½ 27
19 21 CM Muller Wilhelm 1884 ROU Cs Vointa Satu Mare 1935/00/00 S65 4½ 26½
20 43 I Bichiceanu Dan-Radu 1658 ROU Cs Victoria Nadlac 1978/00/00 4½ 26
21 44 Onodi Tamas 1647 HUN Ungaria 2006/00/00 4½ 24½
22 17 CM Bonte Arghir 1934 ROU Clubul De Sah Al Municipiului 1957/00/00 S50 4 28½
23 31 I Tanca Ioan 1736 ROU Asociatia Sah Club Bistrita 1959/00/00 S50 4 26½
24 16 Kures Michael 1941 CZE Cehia 2006/00/00 4 25½
25 25 II Gulias Alin-Constantin 1814 ROU Csm Mihai Viteazu Vulcan 1976/00/00 4 25
26 27 I Tat Alin-Sebastian 1770 ROU Acs Napocensis Activ Cluj Napo 1975/00/00 4 22½
27 39 CM Cornea Alexandru 1688 ROU Clubul De Sah Al Municipiului 1949/00/00 S65 3½ 28
28 26 Herczeg Marcell 1774 HUN Ungaria 2008/00/00 3½ 27½
29 14 CM Farcas Doru-Marius 2001 ROU Acs Napocensis Activ Cluj Napo 1956/00/00 S50 3½ 26
30 32 I Pop Viorel 1731 ROU Cs Sah Club Potaissa Turda 1953/00/00 S65 3½ 25½
31 56 II Haidu Ionel 1467 ROU Csm Cluj Napoca 1956/00/00 S50 3½ 25½
32 60 II Bran Horatiu 1366 ROU Csm Cluj Napoca 1992/00/00 3½ 25½
33 37 I Bujor Mircea 1689 ROU Cs Crisul Oradea 1983/00/00 3½ 25½
34 35 II Meleg Victor 1690 ROU Cs Maris 2003 Targu Mures 1942/00/00 S65 3½ 24½
35 34 II Cret Gheorghe 1694 ROU Cs Universitatea Agora Sport C 1968/00/00 S50 3½ 24½
36 36 I Szilveszter Sandor 1689 ROU Acs Sovata 1982/00/00 3½ 24½
37 28 Cavic Goran 1763 SRB Serbia 1958/00/00 3½ 24
38 19 Dracea Gheorghe 1908 ROU Cs Mediator Giarmata Vii 1966/00/00 3½ 23
39 42 CM Oprisoni Gratian-Doru 1668 ROU Cs Mediator Giarmata Vii 1946/00/00 S65 3½ 22½
40 53 Onodi Miklos 1492 HUN Ungaria 2010/00/00 3½ 21½
41 47 II Vajda Mihaly 1614 ROU Csm Cluj Napoca 1982/00/00 3½ 20½
42 41 I Mihalca Imre-Gheorghe 1670 ROU Acs ”la Bunicu” Baia Mare 1960/00/00 S50 3 27
43 45 I Imreh Tibor 1634 ROU Ac De Sah Cavalerul Sf Gheorgh 1959/00/00 S50 3 24
44 51 II Mihincau Marinel-Doru 1511 ROU Cs Universitatea Agora Sport C 1974/00/00 3 23
45 38 II Stanea Stelian-Ioan 1689 ROU Cs Chimia Victoria 1968/00/00 S50 3 21½
46 50 II Zaporojan Leonid 1524 ROU Cs Universitatea Agora Sport C 1953/00/00 S65 3 20½
47 46 II Boros Alexandru 1624 ROU Cs Universitatea Agora Sport C 1989/00/00 3 19
48 40 I Miclea Traian 1680 ROU Clubul De Sah-Tenis Speranta O 1946/00/00 S65 3 19
49 57 II Cimpean Dragos-Lucian 1459 ROU Csm Jiul Petrosani 1975/00/00 3 15½
50 55 CM Murg Gheorghe 1469 ROU Cso Cugir 1945/00/00 S65 2½ 24
51 48 Kures Miroslav 1568 CZE Cehia 1965/00/00 2½ 23½
52 66 Sukhan Oleg 1216 UKR Ucraina 2011/00/00 2½ 22
53 58 I Ionita Gheorghe 1441 ROU Cs Mediator Giarmata Vii 1954/00/00 S65 2½ 21½
54 59 II Paul Darius-Bogdan 1432 ROU Cs Universitatea Agora Sport C 2003/00/00 U16 2½ 20½
55 52 I Tamas Alexandru-Marius 1506 ROU Acs Napocensis Activ Cluj Napo 1947/00/00 S65 2½ 15½
56 61 Moron Viktor 1319 UKR Ucraina 2008/00/00 2 23
57 67 II Dita Paul-Antoniu 1194 ROU Cs Universitatea Agora Sport C 2005/00/00 U14 2 22½
58 64 Kobol Kitti 1288 HUN Ungaria 2006/00/00 2 21½
59 65 II Dita Luca-Valentin 1259 ROU Cs Universitatea Agora Sport C 2009/00/00 U10 2 21
60 29 II Paraschiv Gabriel 1756 ROU Cs Universitatea Agora Sport C 1987/00/00 2 20½
61 49 Toth Gergely 1563 HUN Ungaria 2007/00/00 2 20½
62 54 II Deac Dorel 1474 ROU Cs Universitatea Agora Sport C 1964/00/00 S50 2 20½
63 23 NM Mircov Nicola-Alexandar 1837 ROU Cs Universitatea Arad 1971/00/00 2 18½
64 68 II Amariei Matei-Stefan 1062 ROU Acs Samus Sah Club Cluj Napoca 2007/00/00 U12 1½ 18½
65 62 II Veres Danut-Mircea 1318 ROU Cs Universitatea Agora Sport C 1957/00/00 S50 1½ 18
66 69 FC Natea Claudiu-Iosif 1001 ROU Csm Cluj Napoca 1983/00/00 1 23½
67 22 I Orban Vasile-Gheorghe 1876 ROU Cs Apollo Satu Mare 1951/00/00 S65 1 19½
68 33 Hajdu Zoltan 1730 HUN Ungaria 1969/00/00 ½ 20
69 63 II Schmit Andrei-Marian 1295 ROU Cso Cugir 2005/00/00 U14 0 19


Despre autor

Lucian Popa

Lucian Popa este proprietarul cotidianului online Arena Bihoreana, avand o bogata experienta ca si corespodent sportiv.

0 Comentarii



Fii primul care comenteaza!


Adauga un comentariu


(obligatoriu)