Sambatat 15 iunie, zi importanta pentru castigatoarele intrecerilor judetene

0
Posted June 14, 2019 by Lucian Popa in Fotbal

ubrA fost stabilit programul complet al jocurilor de baraj pentru Liga a 3-a, precum și brăgăzile de arbitrii.

1 CSM Bacău – AFC Viitorul Albeşti A: Baban Vlad (Iaşi – Iaşi)
A1: Arusoaiei Ovidiu (Piatra Neamţ – Neamţ)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Roman Andrei Alexandru (Târgu Neamţ – Neamţ)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Constantin Anghelache (Bacău – Bacău) Obs: Stanisteanu Victor (Buzău – Buzău)
Obs: Ibriş Valeriu (Buzău – Buzău)

2 CSO Viitorul Liteni – FC Ozana Târgu Neamț A: Andrei Florin (Târgu Mureş – Mureş)
A1: Dută George Bogdan (Bacău – Bacău)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Bojan Cosmin (Târgu Mureş – Mureş)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Ion Pintilescu (Liteni – Suceava) Obs: Anitoaei Petronela (Iaşi – Iaşi)
Obs: Andrici Ilie (Cerviceşti – Botoşani)

3 CS Viitorul Ulmeni – ACS Unirea Mirşid A: Vidican Rares George (Satu Mare – Satu Mare)
A1: Lucaciu Doru Claudiu (Cluj-Napoca – Cluj)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Timar Ovidiu (Marghita – Bihor)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Viorel Mateianu (ex Dealul Florilor) (Baia Mare – Maramureş) Obs: Neichi Sergiu (Satu Mare – Satu Mare)
Obs: Toma Ivan (Bistriţa – Bistriţa Năsăud)

4 CSM Satu Mare – CS Minerul Rodna A: Dreve Dan Florin (Cluj-Napoca – Cluj)
A1: Despa Radu (Baia Mare – Maramureş)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Lucaci Cristian Nicolae (Baia Mare – Maramureş)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Olimpia (Satu Mare – Satu Mare) Obs: Salomir Marian (Cluj-Napoca – Cluj)
Obs: Moga Leontin (Zalău – Sălaj)

5 CS Floreşti – CSC Sânmartin A: Popa Sergiu (Aiud – Alba)
A1: Tunyogi Ferencz (Zalău – Sălaj)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Corb Sergiu Paul (Zalău – Sălaj)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Unirea (Floreşti – Cluj) Obs: Marchis Traian (Baia Mare – Maramureş)
Obs: Țîră Mihai (Alba Iulia – Alba)

6 CS Gheorgheni – ACS Viitorul Şelimbăr A: Baciu Andrei (Botoşani – Botoşani)
A1: Brînză Iulian Cătălin (Botoşani – Botoşani)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Noroc Mihaita Adrian (Botoşani – Botoşani)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Municipal (Gheorgheni – Harghita) Obs: Măiereanu Lucian (Braşov – Braşov)
Obs: Cioloboc Daniel (Târgu Mureş – Mureş)

7 ACS Stăruința Zagon – ASC Olimpic Zărneşti A: Nagy Vladimir Andrei (Aiud – Alba)
A1: Antal Damian (Bacău – Bacău)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Petrea Alexandra Theodora (Bacău – Bacău)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Comunal (Zagon – Covasna) Obs: Manasă Costică (Bacău – Bacău)
Obs: Nuţă Nicolae (Ploieşti – Prahova)

8 CSM Târgu Mureş – AFC Sportul 2015 Petreşti A: Chioran Marius Nechita (Cluj-Napoca – Cluj)
A1: Ghiciulescu Raul Constantin (Lugoj – Timiş)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Corb Ioan Alexandru (Satu Mare – Satu Mare)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Trans-Sil (Târgu Mureş – Mureş) Obs: Savaniu Marcel (Braşov – Braşov)
Obs: Tâlvan Ovidiu Iosif (Sibiu – Sibiu)

9 AFC Voinţa Lupac – AS Fortuna Becicherecu Mic A: Ardelean Mircea (Arad – Arad)
A1: Gireada Bogdan (Oradea – Bihor)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Matica Marius Ionut (Oradea – Bihor)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Voinţa (Lupac – Caraş Severin) Obs: Moisescu Luis (Drobeta Turnu Severin – Mehedinţi)
Obs: Orbonaş Călin Marius (Ilia – Hunedoara)

10 ACS Progresul Pecica – CSO Retezatul Hațeg A: Omuţ Marius (Satu Mare – Satu Mare)
A1: Nicolae Chiţoiu Andrei (Timişoara – Timiş)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Cimponeriu Calin (Lugoj – Timiş)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Progresul (Pecica – Arad) Obs: Ciev Zaharia (Timişoara – Timiş)
Obs: Micsa Dorin (Timişoara – Timiş)

11 CS Strehaia – CS Gilortul Târgu Cărbuneşti A: Voina Dorin Petru (Reşiţa – Caraş Severin)
A1: Nistoran Răzvan Constantin (Reşiţa – Caraş Severin)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Filip Alexandru (Timişoara – Timiş)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Orăşenesc (Strehaia – Mehedinţi) Obs: Voicu Viorel (Caracal – Olt)
Obs: Coloj Liviu Voicu (Filiaşi – Dolj)

12 CS Real Bradu – CS Viitorul Dăeşti A: Ţiţii Andrei Lucian (Şura Mică – Sibiu)
A1: Vornicu Adrian (Iaşi – Iaşi)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Cantemir Constantin Mihai (Făgăraş – Braşov)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Central Bradu (Bradu – Argeş) Obs: Ionita Andrei (Bucureşti – Bucureşti)
Obs: Nicolescu Viorel (Videle – Teleorman)

13 ACS Unirea Brânceni – ACS Tractorul Cetate A: Chitu Marius (Târgovişte – Dâmboviţa)
A1: Pucheanu Florin (Ulmi – Dâmboviţa)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Catană Gabriel Ion (Târgovişte – Dâmboviţa)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Comunal (Brânceni – Teleorman) Obs: Burcea Petrica (Giurgiu – Giurgiu)
Obs: Bădescu George (Bucureşti – Bucureşti)

14 CSM Slatina – AS Gloria 2015 Corneşti A: Busi Cătălin (Râmnicu Vâlcea – Vâlcea)
A1: Truţă Marian (Băbeni – Vâlcea)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Florea Bianca (Ploieşti – Prahova)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: 1 Mai (Slatina – Olt) Obs: Radu Petre (Bucureşti – Bucureşti)
Obs: Catanescu Marian (Craiova – Dolj)

15 ACS Mostiştea Ulmu – AS Carmen București 1937 A: Cojocaru Adrian Viorel (Galaţi – Galaţi)
A1: Vişan Florian Alexandru (Galaţi – Galaţi)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Vlase Daniel (Galaţi – Galaţi)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Ulmu (Ulmu – Călăraşi) Obs: Borcan Ionut (Ploieşti – Prahova)
Obs: Totan Mihnea Marsilian (Bucureşti – Bucureşti)

16 ACS Recolta Gheorghe Doja – ACSO Viitorul Pantelimon A: Avram Robert (Piteşti – Argeş)
A1: Bîrdeş Romică (Piteşti – Argeş)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Bălan Gheorghită (Piteşti – Argeş)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Comunal (Gheorghe Doja – Ialomiţa) Obs: Seceanu Liviu (Galaţi – Galaţi)
Obs: Guteanu Stere (Techirghiol – Constanţa)

17 AS Mihai Bravu – CS Blejoi A: Flueran Viorel Nicusor (Craiova – Dolj)
A1: Bobe Ionuţ Marius (Videle – Teleorman)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Nan Marilena Catalina (Alexandria – Teleorman)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Ion Mangeac (Izvoarele – Giurgiu) Obs: Poenaru Ştefan (Botoşani – Botoşani)
Obs: Ionescu Dragoş Petre (Fieni – Dâmboviţa)

18 ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi – AS Fotbal Team Săgeata A: Coza Ionuţ (Cernica – Ilfov)
A1: Vatamanu Cosmin (Bucureşti – Bucureşti)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Necula Mihaita (Bucureşti – Bucureşti)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Oţelul (Galaţi – Galaţi) Obs: Grozea Teodor (Brăila – Brăila)
Obs: Petre Costel (Constanţa – Constanţa)

19 CS Viitorul Ianca – ACS Mausoleul Mărăşeşti A: Amorăriței Mihai (Câmpina – Prahova)
A1: Iacob Florin (Constanţa – Constanţa)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Dumitrache Stefan (Palanca – Prahova)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Ştefan Vrăbioru (Ianca – Brăila) Obs: Cristea Ioan (Bucureşti – Bucureşti)
Obs: Mircea Constantin (Buzău – Buzău)

20 ACS Pescăruşul Sarichioi Junior – CS Poseidon Limanu-2 Mai A: Dan Florin Costin (Chirnogi – Călăraşi)
A1: Turcu George (Bucureşti – Bucureşti)
Data: 2019-06-15 Ora: 18:00 A2: Ivanov Roxana (Bucureşti – Bucureşti)

Baraj Liga 3, Baraj Liga 3
Stadion: Pescăruşul (Sarichioi – Tulcea) Obs: Olteanu Ion (Bucureşti – Bucureşti)
Obs: Ionescu Aurel (Bucureşti – Bucureşti)


Despre autor

Lucian Popa

Lucian Popa este proprietarul cotidianului online Arena Bihoreana, avand o bogata experienta ca si corespodent sportiv.

0 Comentarii



Fii primul care comenteaza!


Adauga un comentariu


(obligatoriu)